Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč si nedat cigaretu!!! Ťuk, ťuk, ťuk?

 

Na této stránce uvítám vše co se váže k těmto článkům.

ObrazekObrazek

 

 

 

Tabáková směs je jako droga navíc velmi neefektivní, protože kvůli základní návykové látce nikotinu inhaluje kuřák ještě tisíce dalších chemikálií, také dehet, radioaktivní látky – daleko „zdravější“ je prakticky jakákoliv jiná droga v čisté formě, než se invalidizovat, likvidovat zaživa a nakonec udusit kvůli „vytěžení“ psychoaktivního nikotinu.

A co na to politici?

Politik, který nechá dětem k užívání takto zničující drogu a na všech úrovních jí obhajuje jako potravinu, navíc potravinu, která nemusí splňovat na rozdíl od všech (!!!) ostatních splňovat normy na zdravotní nezávadnost, totiž musí být buď zcela sadistický, nebo zcela zkorumpovaný, a jistě mimo zdravý úsudek.

 


Další článek se týká kuřáků marihuany, aby si nemysleli, že jsou
na tom lépe
.

 

 

Marihuana škodí plicím více než tabák

 

 

 Mnoho lidí považuje kouření marihuany za zdraví neškodné Britská plicní nadace dnes zarmoutila kuřáky marihuany – zveřejnila totiž výsledky dlouhodobého výzkumu následků, které marihuana působí. Verdikt zní: vykouření tří cigaret ubalených z marihuany působí plicím stejné škody, jaké odpovídají dvaceti vykouřeným tabákovým cigaretám. Pokud jsou marihuana a tabák smíchány v cigaretě dohromady, zdraví škodlivé efekty jsou podle studie ještě mnohem silnější. Podle Heleny Shoveltonové, ředitelky Britské plicní nadace, jde o poměrně jednoduchou záležitost. Jeden šluk marihuanového kouře je prý čtyřikrát objemnější než jeden šluk kouře tabákového.To znamená, že kuřák vdechuje marihuanu hlouběji do plic, kde zůstává déle, než kouř tabákový, a plíce jsou tak vystaveny oxidu uhelnatému po delší čas - a oxid uhelnatý, jak ředitelka plicní nadace připomíná, je poměrně jedovatý plyn. Pokud se týká karcinogenní úrovně marihuanového kouře, studie vypočítává, že rakovinotvorné karcinogeny jsou v marihuaně o celých padesát procent početnější, než v kouři tabákovém.V Británii se již delší čas pokoušejí četné skupiny lobbovat za legalizaci marihuany. Tento průzkum neměl však v žádném případě přispět k diskusi, zda marihuanu "osvobodit" či ne. Předseda plicní nadace Mark Britton řekl BBC jasně, že jediným cílem projektu bylo zkoumat lékařské aspekty kouření marihuany.

  Každým rokem umírá v Británii na plicní choroby asi 150 tisíc lidí a lékaři chtěli zjistit, jak se na plicních nemocech podílí marihuana,o které se mluví spíše jako o droze, která ovlivňuje některé mozkové funkce. Helena Shoveltonová řekla, že úkolem projektu rozhodně nebylo zaujmout morální stanovisko: "Všechno, čeho jsme chtěli dosáhnout, je vzbudit zájem o informace," říká ředitelka britské plicní nadace."Když jsme se totiž z jednoho průzkumu dozvěděli, že si 79 procent mladých lidí myslí, že marihuana je bezpečná, a pouze 2 procenta dotázaných uznává, že marihuana vyvolává dýchací potíže, velmi nás  to vyděsilo," dodala.Podle ní a jejích kolegů zavinily podcenění marihuany lékařské výzkumy, které se prováděly v šedesátých letech.Ať již výzkumný tým chtěl nebo nechtěl zaujmout morální, právní či společenské stanovisko, jistý dopad na veřejnou debatu o marihuaně takovýto průzkum jistě bude mít.

 Lobbyisté za legalizaci marihuany, kteří již se stačili veřejně ozvat, anebo byli dotázáni zdejšími médii, především vyjádřili obavu z toho, že "konzervativní politici tohoto výzkumu zneužijí ve prospěch svých názorů". "Žádný z výsledků lékařského výzkumu se nedotýká základních důvodů,proč vyjmout marihuanu z černého trhu, proč ji právně oddělit od tvrdých drog a proč skončit s kriminalizací těch, kteří marihuanu kouří," podotýká Kevin Williamson ze skupiny aktivistů sdružené kolem vydavatelství Rebel.

 

Obrazek

 

 

Marihuana škodí plicím více než tabák

http://www.bbc.co.uk/czech/britanie/021111_cannabis_pckg.shtml

úterý 12. listopadu 2002, 12:41

 

 

V naší zemi podle velmi precizního výpočtu vědecké rady České lékařské komory doplácíme státním rozpočtem tabákovým podnikatelům 40 miliard (!) korun ročně na zdravotní, sociální důsledky a pohřebné, které si vynucuje tabákové podnikání .

Roční ztráta státního rozpočtu z tabákového podnikání, jeho politické podpory je 80 miliard (!) korun. Daňové výtěžky z tabákových drog jsou ovšem jen 40 miliard (!) korun.

Občané České republiky tedy dotují podnikání tabákových firem, které jim invalidizují a zabíjí děti od nejútlejšího věku částkou 40 miliard korun ročně!

Nikdo z politiků, ani hlavní hygienik, N I K D O Vám nemůže vysvětlit, proč se neřeší epidemie dětského kuřáctví, proč státní rozpočet doplácí každým rokem 40 miliard korun tabákovým podnikatelům. Nikdo z politiků nemůže zodpovědět otázku proč spravuje tabákovou drogu jako potravinu!

 

 

 To je to nejhorší.!!!! A co na to ty kuřáku?

Těším se na Vaše komentáře.Peter King

 

 

Podklady:

 Atraktivní filmové dokumenty i veškeré podklady k tomuto článku naleznete na adrese: www.retezlasky.cz  Projektu Tomáše Hanáka a odborných garantů na obranu dětí před tabákovým podnikáním

<a href="http://www.konopnyshop.cz/e-shop/?a_aid=860889&amp;a_bid=27893996" target="_blank"><img src="http://www.konopnyshop.cz/provize/accounts/default1/banners/480x70.gif" alt="Konopný shop" title="Konopný shop" width="480" height="70" /></a><img style="border:0" src="http://www.konopnyshop.cz/provize/scripts/imp.php?a_aid=860889&amp;a_bid=27893996" width="1" height="1" alt="" /> 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mám cit-

(pavel, 14. 12. 2011 16:32)

úplně jako jeden den po prázdninách,kdy jsem byl na táboře a měl jsem tam kočku,chodila za mnou večer a měla oči žalostný a dovedla mne ke koťatům a měla hlad-šel jsem za kuchařkou a ukázal jí koťata s kočkou a ona jim dávala denně jídlo a pak je odvezla i s kočkou do útulku.Byl jsem někomu užitečnej.

není toto povolání jednoduché,být učitelkou,a nesete velkou odpovědnost,

(Helga, 14. 12. 2011 15:50)

a já si myslím,že lépe je dětem s někým,koho znají,tyto přednášky málo dětí osloví.

Jsem učitelka a mám dobrý plat a byla bych ráda -

(Marika, 14. 12. 2011 15:48)

za nějakou dobrou radu,kam s dětmi jet na týden prázdnin.Jsem astmatička a mám léky,které mi nijak nepomáhají a vy by jste se mohli někdo přijet podívat a dělat s dětmi přednášky.

mámm trochu trému takhle napsat,ale-

(jirka, 14. 12. 2011 15:45)

je mi stále víc smutno po nějakém dobrém kvalitním webu,kde je skutečný zájem o boží záležitosti a člověk si opravdu odpočine.

mám sestřenici a ta se mi neustále , když je u nás na vesnici u mne -

(helga-, 14. 12. 2011 13:54)

diví,že mám prý na slunci fialové oči,a dělá si ze mne legraci,tak vy asi taky,petře.

jsem jednu dívku,ta měla ze zlata svou -

(potkal-, 14. 12. 2011 13:52)

zvláštní plavou hlavu a slunce vůbec nesvítilo/petr/-sotty-měla paruku,jsem si myslel a bylo léto,červen a ona měla najednou fialkové oči a před tím hnědé,já jsem zůstal stát na rohu ulice a myslel jsem jen,abych umřel,bylo mi krásně.....

mám problém s očima,stále mne tlačí a nemám komu to říci,lékaři mi -

(jirka-, 14. 12. 2011 12:35)

tvrdí , že mám jen dočasný zánět očí,ale já to mám už šest týdnů a úleva není a myslím-li a mám starosti,tak mne oči bolí ještě víc.

informace,kterou jsem vedena dát jedině tobě,

(změním své jméno,je to-, 14. 12. 2011 9:16)

pro tebe mám jediného na zemi udržet písemný tento kontakt,ale ostatní se budou velice teprve divit,po urážkách,kterými mne neustále hrubě napadali,jak s nimi oni sami budou muset naložit...Ty máš jiné info,a nebudu zde toto rozvádět,mé jméno bude vždy jen NULA./nemusím nikomu připomínat,že negativní vstupy jsou jedině tvé a jejich..

máš stále-

(anna janésková-, 14. 12. 2011 9:10)

ještě chutě do www.sexy stran? Dojdeš tedy pane Bendo na pokraj své zkázy a ostatní,které neustáváš strhávat do svých osidel hnusu,tam půjdou s tebou....je-li vše jinak,mám své info,po kterých jinak nikomu nic není,vítej v Boha světě a jsi pak navždy mým přítelem.

knihy na www,vesmirni-lide.cz-

(osobní sdělení cvoka cvoku-, 10. 12. 2011 10:54)

nevim,kdo je píše doopravdy,ale občas tam juknu/nové zjevení dnes dvakrát jsem tam jukla-/a žasnu,a vždy mne nejen tam překvapí to,jak moc je to vše pravda,to jedině mne drží nad vodou,já si ti někdy myslím/skoro vždy/že sem úplně neschopná,že se nic neděje,občas/málo/jdu ven/to stvořitel,aby mi ukázal,co je nového/a tak věřím,že se vůbec něco děje...v praze , je to osm let zpátky,jsem stála nahoře nad schodama na hlavním nádraží a držela tvoji nějakou letákovou práci a rozdala sem tam něco,ivo,to byly davy lidstva,já nestíhala,kolik se tam nahrnulo najednou lidstva,já nevěděla ani proč,a zvedla jsem ruku asi jako orthon na tom obrázku,a ty lidi všichni najednou úplně zblbli....

BRNO?

(MASARYKOVA UNIVERZITA-, 10. 12. 2011 10:48)

NEní sama,takových podvodných mezi-planetárních systémů najseš všude mnoho,třeba ten vojetej kecal josef-ten je bezpečně ujetej na jednu stranu,vychcan..

jste zelenou-

(dali-, 10. 12. 2011 10:10)

marnosti?dali jste sebe do služeb hnusu?dali jste tedy sebe a vaše tělo do křečovitého vašeho hrabivého a poťouchlého manévrování sebe sama,tak,jak by jste jiným náramně přáli,aby z nich už z vás byli nemocní lidé a blázni a nebylo by ani divu,co vy jste zač,lumpové,ti z vás,které stále jejich poťouchlictví,lhaní a svatokrádež drží ve své moci,sobě chystají pekelná muka,ne těm,kterým je vychcaně přáli ti bahenní sráči.

po mně ať každý mé lejno vylizuje,-

(potopa-, 10. 12. 2011 9:51)

já budu utrácet za tisícové výdaje každý měsíc za blbiny a hloupost moje jest podporována tvým otcem pozemským v spikleneckých vibracích hnusu a neustálých mně,matce,která tě poctivě vychovala a chránila proti ožralému marnotratníku,jakým jsi nyní i ty a svoji dceru takto žít učíš,lhát,podvádět otáčet věci,ty že já jsem,ohavy,proklínám vás.

UNIVERZITA V BRNĚ-

(MASARYKOVA-, 10. 12. 2011 8:40)

CO JE S NÍ? ŠÉFKA POBOŽNEJCH ----CITUJI-JSI MI U PRDELE I S TVOJÍ VÍROU,CHCI PRACHY A TY MI DOU-JÁ MÁ VAŠEHO PÁNABOHA U PRDELE,MÁM PRACHY,ŠÉFKA STUDENTŮ NA MASARYKOVĚ OKRUHU ---JÁ JSEM ŠÉFKA GANGU,A NEŠTÍTÍM SE NIČEHO A ŽELEZNOU PĚSTÍ JIM VLÁDNU A FRANTA RINGO/UŽ JEN TO RINGO A ČECH K TOMU/ŽELEZNEJ ČECH.....NENÍ CO ,VY KURVY DODAT K VAŠÍ POBOŽNOSTI,JEŠTĚ HODIT DO VAŠEHO PYTLE KURVU KROUTILOVOU,SVOBODOVOU,VÁM UŽ SVINĚ HRABE DÁVNO VŠEM,JE OTÁZKA,JESTLI VÍTE , JAK SE MÁTE CHOVAT,A TO ZATRACENĚ VÍTE,ALE TO NEDĚLÁTE,JSTE TEDY NE CVOCI,ALE NEBEZPEČNÍ LIDSTVU VYCHCANI...TAKOVÉ NESMÍ ČLOVĚK NECHAT TROPIT ALOTRIA A MÁ JIM DÁVAT NEUSTÁLE,DOKUD BUDOU ZLOBIT PŘES PAZOURY,TY SVOBODOMYSLNÁ SEXUÁLNÍ DEVIANTKO KROUTILA.

denně prcat vám musí být dopřáno-

(alespoň jednou-, 9. 12. 2011 18:18)

mrdat ještě častěji,prcalové a mrdáci.

čarodějnici,uprcaná,vymrdaná svině!

(já ti dám,ty kurvo-, 9. 12. 2011 18:17)

a ani se mu prcat nechce,jak je vyřízenej,

(sanitku dostal k ježíšku radši-, 9. 12. 2011 16:28)

má tolik starostí o svůj zevnější uprcanej sráč,že nemá na nic jiného ani pomyšlení-za každým slovem,a místo každého slova dosazuje čuráka,píču,mrdat,prcat,tím se nabíjí , ta sanitka třeba se nad ním,chudákem smiluje a bude mít podobu chlupatý mladý píči.....a budou prcata mrdat až do špitálu,a tam se třeba budou prcat pacoši na pokoji.

..nojo

(shary, 20. 6. 2009 11:37)

nojo koukam na to je fakt ze si obcas dam jointa nebo bongo a cigo kazdej den,ale tak zivot je zivot a stejne jednou ¨chcipnem bud sfetovany nebo v aute..

Re: ..nojo

(chcípnem-, 24. 10. 2011 8:38)

by mělo být zakázané na vašem webu-pane Bendo!

Re: Re: ..nojo

(a tajné-, 24. 10. 2011 8:48)

i veřejné dvojsmyslné narážky mají být trastány -není-li Bůh,je jen vaše sračka...


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »