Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč si nedat cigaretu!!! Ťuk, ťuk, ťuk?

 

Na této stránce uvítám vše co se váže k těmto článkům.

ObrazekObrazek

 

 

 

Tabáková směs je jako droga navíc velmi neefektivní, protože kvůli základní návykové látce nikotinu inhaluje kuřák ještě tisíce dalších chemikálií, také dehet, radioaktivní látky – daleko „zdravější“ je prakticky jakákoliv jiná droga v čisté formě, než se invalidizovat, likvidovat zaživa a nakonec udusit kvůli „vytěžení“ psychoaktivního nikotinu.

A co na to politici?

Politik, který nechá dětem k užívání takto zničující drogu a na všech úrovních jí obhajuje jako potravinu, navíc potravinu, která nemusí splňovat na rozdíl od všech (!!!) ostatních splňovat normy na zdravotní nezávadnost, totiž musí být buď zcela sadistický, nebo zcela zkorumpovaný, a jistě mimo zdravý úsudek.

 


Další článek se týká kuřáků marihuany, aby si nemysleli, že jsou
na tom lépe
.

 

 

Marihuana škodí plicím více než tabák

 

 

 Mnoho lidí považuje kouření marihuany za zdraví neškodné Britská plicní nadace dnes zarmoutila kuřáky marihuany – zveřejnila totiž výsledky dlouhodobého výzkumu následků, které marihuana působí. Verdikt zní: vykouření tří cigaret ubalených z marihuany působí plicím stejné škody, jaké odpovídají dvaceti vykouřeným tabákovým cigaretám. Pokud jsou marihuana a tabák smíchány v cigaretě dohromady, zdraví škodlivé efekty jsou podle studie ještě mnohem silnější. Podle Heleny Shoveltonové, ředitelky Britské plicní nadace, jde o poměrně jednoduchou záležitost. Jeden šluk marihuanového kouře je prý čtyřikrát objemnější než jeden šluk kouře tabákového.To znamená, že kuřák vdechuje marihuanu hlouběji do plic, kde zůstává déle, než kouř tabákový, a plíce jsou tak vystaveny oxidu uhelnatému po delší čas - a oxid uhelnatý, jak ředitelka plicní nadace připomíná, je poměrně jedovatý plyn. Pokud se týká karcinogenní úrovně marihuanového kouře, studie vypočítává, že rakovinotvorné karcinogeny jsou v marihuaně o celých padesát procent početnější, než v kouři tabákovém.V Británii se již delší čas pokoušejí četné skupiny lobbovat za legalizaci marihuany. Tento průzkum neměl však v žádném případě přispět k diskusi, zda marihuanu "osvobodit" či ne. Předseda plicní nadace Mark Britton řekl BBC jasně, že jediným cílem projektu bylo zkoumat lékařské aspekty kouření marihuany.

  Každým rokem umírá v Británii na plicní choroby asi 150 tisíc lidí a lékaři chtěli zjistit, jak se na plicních nemocech podílí marihuana,o které se mluví spíše jako o droze, která ovlivňuje některé mozkové funkce. Helena Shoveltonová řekla, že úkolem projektu rozhodně nebylo zaujmout morální stanovisko: "Všechno, čeho jsme chtěli dosáhnout, je vzbudit zájem o informace," říká ředitelka britské plicní nadace."Když jsme se totiž z jednoho průzkumu dozvěděli, že si 79 procent mladých lidí myslí, že marihuana je bezpečná, a pouze 2 procenta dotázaných uznává, že marihuana vyvolává dýchací potíže, velmi nás  to vyděsilo," dodala.Podle ní a jejích kolegů zavinily podcenění marihuany lékařské výzkumy, které se prováděly v šedesátých letech.Ať již výzkumný tým chtěl nebo nechtěl zaujmout morální, právní či společenské stanovisko, jistý dopad na veřejnou debatu o marihuaně takovýto průzkum jistě bude mít.

 Lobbyisté za legalizaci marihuany, kteří již se stačili veřejně ozvat, anebo byli dotázáni zdejšími médii, především vyjádřili obavu z toho, že "konzervativní politici tohoto výzkumu zneužijí ve prospěch svých názorů". "Žádný z výsledků lékařského výzkumu se nedotýká základních důvodů,proč vyjmout marihuanu z černého trhu, proč ji právně oddělit od tvrdých drog a proč skončit s kriminalizací těch, kteří marihuanu kouří," podotýká Kevin Williamson ze skupiny aktivistů sdružené kolem vydavatelství Rebel.

 

Obrazek

 

 

Marihuana škodí plicím více než tabák

http://www.bbc.co.uk/czech/britanie/021111_cannabis_pckg.shtml

úterý 12. listopadu 2002, 12:41

 

 

V naší zemi podle velmi precizního výpočtu vědecké rady České lékařské komory doplácíme státním rozpočtem tabákovým podnikatelům 40 miliard (!) korun ročně na zdravotní, sociální důsledky a pohřebné, které si vynucuje tabákové podnikání .

Roční ztráta státního rozpočtu z tabákového podnikání, jeho politické podpory je 80 miliard (!) korun. Daňové výtěžky z tabákových drog jsou ovšem jen 40 miliard (!) korun.

Občané České republiky tedy dotují podnikání tabákových firem, které jim invalidizují a zabíjí děti od nejútlejšího věku částkou 40 miliard korun ročně!

Nikdo z politiků, ani hlavní hygienik, N I K D O Vám nemůže vysvětlit, proč se neřeší epidemie dětského kuřáctví, proč státní rozpočet doplácí každým rokem 40 miliard korun tabákovým podnikatelům. Nikdo z politiků nemůže zodpovědět otázku proč spravuje tabákovou drogu jako potravinu!

 

 

 To je to nejhorší.!!!! A co na to ty kuřáku?

Těším se na Vaše komentáře.Peter King

 

 

Podklady:

 Atraktivní filmové dokumenty i veškeré podklady k tomuto článku naleznete na adrese: www.retezlasky.cz  Projektu Tomáše Hanáka a odborných garantů na obranu dětí před tabákovým podnikáním

<a href="http://www.konopnyshop.cz/e-shop/?a_aid=860889&amp;a_bid=27893996" target="_blank"><img src="http://www.konopnyshop.cz/provize/accounts/default1/banners/480x70.gif" alt="Konopný shop" title="Konopný shop" width="480" height="70" /></a><img style="border:0" src="http://www.konopnyshop.cz/provize/scripts/imp.php?a_aid=860889&amp;a_bid=27893996" width="1" height="1" alt="" /> 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: kuřáci se maj....

(no jo,ale rakovina?, 4. 5. 2012 17:47)

to se bojiš,nekendej,ando....

Re: Re: Re: kuřáci se maj....

(no ne ,no-já mluvím -, 4. 5. 2012 17:49)

o raku štěpánovi,ten mně klidně může do hrobu dovést,no..nevim teda jak,já sem jenom řekla,že se do hrobu nebojim,no...anda.

Re: kuřáci se maj....

(já teda ne, 4. 5. 2012 17:45)

rak kecá voloviny-je ujetej a vůbec se nehodí do blogu...je starej.

Myslete srdcem

(Ruda, 27. 3. 2012 11:15)

Mimochodem, mám dojem že autoři těchto článků si léčí vlastní slabosti a druhým tak nabízí jen strach na podlkadu statistik které jsou uměle vytvořeny aby odvedly pozotnost od skutečnosti.

Myslete srdcem

(Ruda, 27. 3. 2012 11:01)

Že jsou lidé tak hloupí a věří jen médiím co jim do té kebule vnutí. Až je mi jich líto.Až se dozvíte skutečnou pravdu co každému škodí tak budete uzdraveni.

haha

(někdo, 13. 2. 2012 23:19)

Mark Britton řekl BBC

bbc zcela zkreslená pravda této tv....

mají duše,kterých jest třba pořádně protřásat jimi samými-

(potraty-, 15. 12. 2011 10:17)

a proč se tím nechlubí?Oni dobře vědí,co jsou zač,takový potrat ducha neobsahuje nic,než co taková povaha nosí v sobě-/proto ten potrat/-ony duše,žijící svou potratovou fázi mají totiž parádní skluz!Nemají kam jít a komu dělat zlobu,potrácejí sebe sama v kmitočtu jimi daném/jak jinak,dělají ,, co umí/--potrat je i žena,která stále kváká a hubu nezavře,nezáleží na věku,a muž,který ji vděčně sleduje očima po jejím pozadí/-hlavně,jsou-li okolo jiní,stejně vyšňořeni svými potratovými malbami ducha.

Re: mají duše,kterých jest třba pořádně protřásat jimi samými-

(no jo-, 20. 12. 2011 15:16)

to je jako jeden u nás,von nenávidí ženský,jak se na tý židli ty svině samčej a vrtěj,a ty kamerky jezděj do těch poklopců a to cígo jejich podle toho vychutnávaj,cundry,jak ty chlapy lákaj k souloži,to sou pěkný svině.

Re: Re: mají duše,kterých jest třba pořádně protřásat jimi samými-

(jedna nebo druhá-, 20. 12. 2011 15:18)

to je ale na chlapovi,tak si má odplivnout něco každej o cundře hned před ní , místo koketérie a soulože,a je pokoj,proč tyhle stránky,žejo,koketérie,fuj tajxl.

tabákový průmysl je na tom i tak už bledě-

(alica-, 20. 12. 2011 15:13)

má a nemá zájem,lidi si balej cigára radši sami-já teda ne,ale kouřím-li-jedině venku,sama ten smrad nesnesu a natož doma,venku aby si hned po kouření člověk vypláchl ústa,jak je to hnusně cítit,ale ojediněle mi cigáro dokáže , mám li z dosahu hordu blbejch simulantskejch a tuberáckejch tetek,který kamerkama dobře sledujou,i když dělaj mrtvý kurvy,jestli kouřím,maj z toho šlak,voni vyhulujou celej život a chlastaj,kurvy,ale běda! když já!Tak když jsou někde ty kurvy v jejich prdeli,tak mi to cígo i chutná a mám u něj svatej klid a mír.

Příšerný

(Saty, 3. 11. 2007 23:51)

Ještě že nejsem závislák ani na cigaretách, ani na marihuaně. Je pravda, že si pár cigaret za měsíc zapálím, ale to je vždycky když jsem u kámošky na kafi, nebo když se někam jde. Odhaduju to na jednu krabičku za měsíc, ale asi si i tohle odpustím.

Re: Příšerný

(vávru na tebe maryšo-, 19. 12. 2011 20:11)

a naopak,není ti pomoci,tak budeš pít kafe požehnaný tím,co jsi.

neže to neni pravda alejá tedyto nejsem,si to ta,kteroustrašněprávě-

(helena-, 15. 12. 2011 10:19)

za todlenc nenávidím.Máš pravdu a já to vživotěnepřiznám,strašně mně bavilopana iks srát.

benda je dnes a denně přetřásanej,ale já si na něj stěžuju taky,

(adéla-, 14. 12. 2011 20:03)

von třeba šel po ulici,lidi ho pozdravěj,ale von neslyší,jen,když něco potřebuje,to bych i chápal,ale von je vychcan,má třeba svačinu,vostatní se dělej,von nikdy nic nikomu,jak když je ujetej.

sou lidi,který okolo sebe budou sekat porád a urážet a urážet,o bendovi -

(saša-, 14. 12. 2011 20:00)

je známý,že je strašně urážlivej,ale sám je háklivej na slovíčka děsně sice,ale všim sem si na něm,že jak je někdo slaboch,nebo mlčí,tak benda vožije,jako když čeká na to , aby se moh vycintat,ale i po hrubým způsobu,to von umí perfekt,ale jak vidí chlápka svalovce,de ke zdi,jakápak komunikace s nějakou pozitivní silou,u bendy na tohle nevěřím ani vomylem.

druhá tráva je?

(josef-, 14. 11. 2011 8:58)

jestli ne ,tak ivimu řeknu o ten jeho políbenej boží slinou matroš..

Re: druhá tráva je?

(viktor, 14. 12. 2011 19:55)

je jedinej web,kde mně teda šíleně dokážete vytočit,to ste vy...pár stránek temna naruby a pár hnusu ,kdy si ani neděláte násilí,bendovci jsou na tuty negace,to vím jistě,už proto,že v těch pozitivních článcích , když to dobře člověk čte,je vlastně samá negace jedince a to ostatní jsou jenom trpaslíci,líbivý sladký a pitomý slovíčka.

mám podobné vzpomínky,jako pavel-

(halina, 14. 12. 2011 16:40)

byla jsem na táboře a měla jsem doma psa a on za mnou utekl a přejelo mu auto jen nehet,šla jsem na nádraží,tak jsem odmítla do tábora jet,byl jen v jiný vesnici u nás,kousek.

byla jsem v táboře a na webu mi psali na mobila máma-

(truda-, 14. 12. 2011 16:37)

s tátou , že maj nový auto a že bourali,ale psala to ségra,byla o deset let starší a psala,že mám jet hned domů,že sou oba mrtvi.

mám cit potlačenej z dětství a nyní se spíš koukám-

(libor, 14. 12. 2011 16:35)

na oko jen o kolem sebe,jaké je dění,zajímat,aby mně nikdo neublížil,s lidma se nerad bavím,sou zlí a přidávají rádi do už tak dost napjatejch konfliktů.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »